Kontakt

Sandnes

Nykvarn

Sandnes (Hovedkontor)

Årsvolveien 213
4312 Sandnes

Tel: 516 27 548
E+post: post@grasrota.net
ÅPNINGSTIDER
Mandag - fredag kl. 07.00 - 15.00

Bengt M. Tovslid
MARKEDSSJEF SEDUM
Mob: 908 45 926
E-post: bengt@bergknapp.no
Terje Dysjaland 
PROSJEKTLEDER VESTLANDET
Mob: 915 35 128
E-post: terje@g-tec.as
Kjell Arve Stangeland
PROSJEKTLEDER ØSTLANDET 
Mob: 473 51 928
E-post: kjell@grasrota.net
Ida Fidje Mjåland
RESEPSJONIST / ORDREKOORDINATOR 
Mob: 478 72 822
E-post: ida@grasrota.net
Frode Haukalid 
ØKONOMIANSVARLIG
Mob: 975 90 209
E-post: frode@grasrota.net
Jakob Årsvold 
DAGLIG LEDER 
Mob: 952 03 323
E-post: jakob@grasrota.net
Julie Trommald
PROSJEKTINGENIØR
Mob: 483 68 212
E-post: julie@bergknapp.no
Daniela Fuchs
ØKOLOG
Mob: 980 61 245
E-post: daniela@bergknapp.no

Nykvarn

Nygård 1
155 93 Nykvarn 
Stockholms län 

 

Vi letar efter säljaren för
Bergknapp AB,
är det du?
 
Se våra referenser

Sandnes

Les mer...

Bergen

Les mer...

Trondheim

Les mer...
Bergknapp AS
Årsvollveien 213
4312 Sandnes
Bengt M. Tovslid, säljare
bengt@bergknapp.no
+47 908 45 926
Privacy policy
Denne siden bruker informasjonskaplser for funksjonalitet på siden og for anonym statistikk. Les mer om informasjonskaplser og personvern i vår personvernernærklæring.