Kontakt

Sandnes

Nykvarn

Sandnes (Hovedkontor)

Årsvolveien 213
4312 Sandnes

Tel: 516 27 548
E+post: post@grasrota.net
ÅPNINGSTIDER
Mandag - fredag kl. 07.00 - 15.00

Bengt
Bengt M. Tovslid
MARKEDSSJEF SEDUM
Mob: 908 45 926
E-post: bengt@bergknapp.no
Terje
Terje Dysjaland 
PROSJEKTLEDER VESTLANDET
Mob: 915 35 128
E-post: terje@g-tec.as
Kjell
Kjell Arve Stangeland
PROSJEKTLEDER ØSTLANDET 
Mob: 473 51 928
E-post: kjell@grasrota.net
Ida
Ida Fidje Mjåland
RESEPSJONIST / ORDREKOORDINATOR 
Mob: 478 72 822
E-post: ida@grasrota.net
Frode
Frode Haukalid 
ØKONOMIANSVARLIG
Mob: 975 90 209
E-post: frode@grasrota.net
Jakob
Jakob Årsvold 
DAGLIG LEDER 
Mob: 952 03 323
E-post: jakob@grasrota.net
Julie
Julie Trommald
PROSJEKTINGENIØR
Mob: 483 68 212
E-post: julie@bergknapp.no

Nykvarn

Nygård 1
155 93 Nykvarn 
Stockholms län 

 

kontakt%20sverige
Vi letar efter säljaren för
Bergknapp AB,
är det du?
 
Se våra referenser
IMG_5182

Bergen

Les mer...
DJI_0041

Trondheim

Les mer...
DJI_0259
Næring
Sandnes

Les mer...
Bergknapp AS
Årsvollveien 213
4312 Sandnes
Bengt M. Tovslid, säljare
bengt@bergknapp.no
+47 908 45 926
Privacy policy
Logo Bergknapp
Denne siden bruker informasjonskaplser for funksjonalitet på siden og for anonym statistikk. Les mer om informasjonskaplser og personvern i vår personvernernærklæring.